Prosciutto pana Osvalda

Na sváteční stůl patří sváteční jídlo. A to o naší šunce platí dvojnásob. Dopřejte si svátek každý den a přijďte si k nám do Bibliotecy pro prosciutto crudo od pana Osvalda, které k nám exkluzivně dovážíme.

Šunky se vyrábějí z čerstvých kýt vybraných prasat, která se narodila a vyrostla ve Friuli Venezia Giulia. Kýty - které se pohybují od 13 do 20 kilogramů - jsou odborně zpracovány a solena ručně, a to od října a po celé zimní měsíce.

Po dostatečné době, která zaručí jejich trvanlivost - která se liší podle hmotnosti každé nohy - se udí, což se odehrává v místnosti s mlhou vytvořenou z nálevu vybraných aromatických bylin. 2 až 4 dny stačí k tomu, aby šunka získala chuť a vůni, díky nimž je nenapodobitelná. Přijďte vyzkoušet k nám do Bibliotecy, šunku Vám rádi zabalíme s sebou! :)

0 zobrazení

​ÚT - PÁ: 11:30 - 20:00