OBCHODNÍ PODMÍNKY INTERNETOVÉHO

OBCHODU BIBLIOTECA.CZ

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.biblioteca.cz jehož provozovatelem je Amsel s.r.o., IČ: 28959621.

Kupujícím je pro účely těchto podmínek každý, kdo zašle prodávajícímu objednávku na koupi zboží z nabídky prodávajícího.

Kupující je povinen se s těmito obchodními podmínkami seznámit před odesláním objednávky. Odesláním objednávky potvrzuje souhlas s těmito obchodními podmínkami.

2. OBJEDNÁVÁNÍ

Objednávku lze uskutečnit těmito způsoby:

  1. prostřednictvím internetového obchodu www.biblioteca.cz

  2. e-mailem na adresu:  info@biblioteca.cz

Objednávky s dopravou pouze po Praze:

Vína lze objednat s dopravou po Praze zdarma od 6 lahví včetně.

Při objednání méně kusů bude účtováno dopravné po Praze 99,- Kč

Zrušení objednávky:

Pokud se zákazník rozhodne zrušit objednávku před expedicí, je toto možné provést po dohodě s dodavatelem  telefonicky 606060227.

Pokud zákazník zruší objednávku na až místě doručení, tedy doprava byla již započata, bude požadován storno poplatek 120,- Kč.

3. DODACÍ PODMÍNKY

Objednané zboží je dodáno na fakturační adresu uvedenou na objednávce ( není-li uvedena jiná adresa dodání ) nejpozději do 8 dnů po potvrzení objednávky. V případě, že zboží není skladem, bude kupující informován a celková cena objednávky o nedostupné zboží ponížena resp. zákazníkovi bude převedena částka odpovídající ceně nedostupného víno. Zboží bude doručeno vždy v neděli kdykoliv mezi 17:00 a 22:00. Distribuce je zajišťována firemním vozem s telefonickým kontaktem na zákazníka.

Je ve vlastním zájmu kupujícího, aby uvedl aktivní telefonické spojení a vybral adresu dodání, kde bude v rámci doby doručení k zastižení. Pokud nebude zákazník zastižen v době rozvozu, bude si moci víno osobně vyzvednout nebo za poplatek 139 Kč znovu nechat zavést.

Objednávka s osobním převzetím:

Zboží je možné také odebrat osobně přímo v prodejně: Komunardů 32 po telefonické dohodě.

Zboží bude na prodejnu doručeno nejpozději 7 dní od objednávky a bude ponecháno k vyzvednutí dalších 7 dní. Pak se objednávka automaticky ruší a zboží je dáno do dalšího prodeje. V případě již provedené platby bude zákazníkovi vrácena částka odpovídající 95 procentům ze zaplacené částky nejpozději do měsíce od data koupi zboží.  

4. PLATEBNÍ PODMÍNKY

Všechny ceny uvedené v tomto internetovém obchodě jsou ceny konečné včetně DPH. Kupní cena zboží je stanovena cenami platnými ke dni objednání.

Možné způsoby platby:

  • platba předem na bankovní účet ( zboží bude dodáno až po připsání finanční částky na účet )

  • dobírkou - pouze platba hotově přepravci při převzetí zboží

  • kartou , nebo hotově - při osobním převzetí zboží v kamenném obchodě

5. REKLAMACE

Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího písemně ( e-mailem ), nebo osobně v prodejně. V oznámení uvede zjištěné vady. K reklamaci je nutné doložit doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody způsobené vnějšími událostmi, chybnou manipulací nebo špatným skladováním zboží.

V případě "korku" neboli zkaženého vína ihned po prvním otevření může zákazník požádat o výměnu. V tom případě zákazník musí víno  po prvním ochutnání (maximálně 1 dcl) zase zašpuntovat a vadné víno po domluvě donést do kamenné prodejny. Víno mu bude vyměněno za víno stejné nebo cenově podobné (stejně drahé nebo dražší) v případě nedostupnosti stejného druhu vína. Díky velké míře subjektivity není názoru zákazníka neodpovídající popis produktu důvodem k reklamaci nebo výměně. Stejně tak i doručení jiného, než objednaného ročníku (maximální odchylka však nesmí činit více než jeden rok).

6. OCHRANA DĚTÍ

Osoby mladší 18-ti let nejsou oprávněny nakupovat alkoholické nápoje v tomto e-shopu. Dosažení věku osmnácti let nutného pro prodej alkoholických nápojů bude ověřen doručitelem při předání zboží nebo při vyzvednutí zboží v kamenné prodejně pomocí kontroly data narození v občanském průkazu.

Napište nám

Komunardů 32, Praha 7

info@biblioteca.cz  |  Tel: +420606060227

​ÚT - PÁ: 11:30 - 20:00

  • Facebook
  • Instagram