Jedinečná vína pro

milovníky vín

Biblioteca del vino není úplně klasický e-shop, je to něco více. Neprodáváme produkt, prodáváme vášeň!  Naše vinaře a jejich vína známe velmi dobře: pravidelně je navštěvujeme a vybíráme pro Vás jen ta vína, které bychom si sami koupili. A hlavně, máme v sortimentu jen vinaře - srdcaře!

Nevíte jaké víno si vybrat? Zkuste náš rozcestník!

V e-shopu Biblioteca del vino si můžete koupit italské víno té nejvyšší kvality. Z naší zkušenosti víme, že přibližně každé 6. víno lze označit za dobré. Abychom Vám mohli garantovat, že u nás najdete pouze to každé "šesté", v průběhu posledních 10 let jsem pro Vás vybrali jen italská vinařství, u kterých jsme si jistí, že taková vína umí udělat. Většinou se jedná o rodinná a malá vinařství. Ale ani to nejlepší vinařství nemá každý rok špičková vína, tedy pokud to nejsou chemici. Proto, před tím, než vína objednáme, vždy je ochutnáme! 

V našem sortimentu máme i bio víno i naturální vinaře.

 

 

a. Biblioteca nabízí italské víno, které si sama dováží. Avšak výběru vína věnuje mnoho času a specializuje se na malá vinařství, které nabízejí špičkové produkty, které jinde nekoupíte.

Abychom nebyli pouze další z řady dovozců, otevřeli jsme v roce 2012 v Holešovicích na Komunardů 32 malý vinný bar a vinotéku. Interiér baru nám dělali italští architekti a jeho jméno Biblioteca del vino znamená v překladu knihovna vína. V jedné jeho část je zeď s regálem, který evokuje knihovnu. 

Rovněž dovážíme italský řemeslný nábytek od jedné malé manufaktury ze severu Itálie. Ta se zaměřuje na nábytek a design, který souvisí s vínem. Pokud byste rádi vystavili vaše lahve vína a nebo si jen chtěli stylově zařídit interiér, napište nám. 

Napište nám

Komunardů 32, Praha 7

info@biblioteca.cz  |  Tel: +420606060227

Wineshop: Čt:  16 - 20

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon